Ważne
WAŻNE:
- Harmonogram kursu autobusu szkolnego w roku szkolnym 2023/2024
- Przywóz:
- 7.00 Przybiń, Tworzanice, Tworzanki, Maruszewo
- 7.25 Nowa Wieś
- Rozwóz:
- I kurs
- 13.35-Nowa Wieś
- 13.50 - Przybiń, Tworzanice, Tworzanki, Maruszewo
- II kurs
- 16.05-Nowa Wieś.
- 16.20- Przybiń, Tworzanice, Tworzanki, Maruszewo.-
- Konsultacje nauczycieli z rodzicami lub uczniami ( tylko po wcześniejszym zgłoszeniu):
-- mgr W. Jędrzejczak - poniedziałek 08.30- 09.30
- mgr M. Andersz- wtorek 12.35-13.35
- mgr V. Bogdanow- środa 11.00-12.00
- mgr H. Dopierała- wtorek: 10.55-11.25, czwartek: 11.40-12.10
- mgr D. Gajewska- poniedziałek 14.25- 14.55, piątek 8.20- 8.50
- mgr M. Giernaś Strakulska -piątek 09.00-09.30, 12.00-12.30
- mgr H. Foterek- poniedziałek 9.40-10.10, środa 11.10- 11.40 środa
- mgr M. Jakubowska - wtorek 10:30 - 11:30
- mgr J. Jędraszyk - środa 10.00-10.45, 12.35-12.50
- mgr A. Juskowiak- poniedziałek 12.00-12.30
- mgr A. Kachel - środa 7.30-7.55, 12.35-13.10
- mgr M. Kliber - środa 9.00-9.30, czwartek 9.00-9.30
- mgr T. Kłys - poniedziałek 13.40-14.10, czwartek 12.05- 12.35
- mgr L. Kowalczyk Kierzek - czwartek 9.00- 10.00
- mgr A. Ławecka - piątek 12.45-13.30
- mgr B. Mazurkiewicz- wtorek 11.00- 12.00
- mgr P. Poprawa- wtorek 14.20- 14.50, piątek 11.00- 11.30
- mgr J. Ptaszyński- środa 10:00-10:30, 11:50-12:20.
- mgr S. Ratajczak - wtorek 14:00- 15:00
- mgr S. Rajch Powierza - czwartek godz. 11.50-12.50
- mgr K. Sikorska- wtorek 11:50- 12:05, środa 10:55-11:40
- mgr J. Solnicki- środa 11.45 - 12.30, piątek 8.30- 8.45
- mgr M. Solnicki- piątek 11:00 - 12:00
- mgr J. Stanisławska- piątek 13.30- 14.30
- mgr A. Szmyt - piątek 9.45-10.45
- mgr S. Wyrwantowicz Polak- środa 8.50 - 9. 50
- Biblioteka szkolna
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
07-08 Jędrzejczak
08.00-10.00 13.00-13.20 Bogdanow
07-08 Jędrzejczak
10.00-11.45 Bogdanow
07-08 Jędrzejczak
09.00-13.00 Bogdanow
07-08 Jędrzejczak
08.00- 10.45 11.45-12.30 Bogdanow
07-08 Jędrzejczak
08.00-10.45 11.45-12.30 Bogdanow
Kalendarz roku szkolnego
- rozpoczęcie roku szkolnego 04.09.2023 r ,
- zimowa przerwa świąteczna 23.12 - 31.12.2023 r.
- ferie zimowe 12.02 - 25.02.2024 r.
- egzamin ósmoklasisty 14- 16.05.2024 r.
- wiosenna przerwa świąteczna -28.03- 02.04.2024 r.
- zakończenie roku szkolnego 21.06.2024 r.
- wakacje letnie 22.06- 31.08.2024 r.
- dzień patrona 19.04.2024 r
- rekolekcje 4-6.03.2024 r
- zebrania z rodzicami :
klasa I a- 18.01 godz. 17.30
klasa I b- 25.01 godz. 16.00
klasa II a- 23.01 godz. 16.00
klasa II b- 24.01 godz. 16.00
klasa III a- 18.01 godz. 16.00
klasa III b- 18.01 godz. 17.30
klasa IV a- 25.01 godz. 16.00
klasa IV b - 18.01 godz. 16.00
klasa V a- 23.01 o godz.17.30
klasa VI a- 19.01 godz. 17.30
klasa VI b- 22.01 godz. 17.30
klasa VII a - 24.01 godz. 16.00
klasa VII b- 19.01 godz. 16.00
klasa VIII a- 22.01 godz. 16.00
- dni otwarte dla rodziców ( rozmowy indywidualne):
8 listopada 2023r. godz. 17.00- 18.30
21 marca 2024 r. godz. 17.00- 18.30
-
- terminy podania zagrożeń oceną niedostateczną -15.12.2023 r. , 17.05.2024 r.
- terminy wystawiania ocen 12.01.2023 r. , 14.06.2024 r.
- Rady Pedagogiczne Klasyfikacyjne 17.01.2024 r., 17.06.2024 r.
- dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych 02 i 03.11.2023r.,02.05.2024r. 14-16.05.2024 r.- dni egzaminu ósmoklasisty, 31.05.2024 r.,20.06.2024 r.