• SKS

• Dnia 27 listopada na hali Gimnazjum nr 1 w Wolsztynie,  odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w Badmintonie. Naszą szkołę reprezentowały zespoły  dziewcząt i chłopców . Obie drużyny awansowały z grup do ścisłego finału gdzie po zaciętej walce dziewczyny w składzie (Alicja Jędrzejewska, Kasia Skorupska, Zuzanna Pacholska) -musiały uznać wyższość drużyny ze Świętna, zajmując ostatecznie drugie miejsce. Chłopcy (Mikołaj Marciszak  , Jędrzej Paszkowski, Mateusz Lorek)- pokonali drużynę SP 7 Leszno i wygrali rywalizację , awansując tym samym do zawodów wojewódzkich które odbędą się w Przeźmierowie 11 grudnia . Wszystkim zawodnikom gratulujemy, i życzymy powodzenia na finałach wojewódzkich.

Dnia 11 grudnia w Przeźmierowie odbyły się finały wojewódzkie IMS w badmintonie. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopcóww składzie M.Marciszak,J. Paszkowski,M.Lorek. Chłopcy stoczyli 4 pojedynki z najlepszymi klubami badmintonowymi w Wielkopolsce  zajmując ostatecznie miejsca 7/8.Chłopakom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zabawie z badmintonem.

W niedzielę 22.marca w Zespole Szkół w Sarnowej odbył się otwarty turniej badmintona.

reprezentację naszej szkoły tworzyli:

Ala Jędrzejewska,Zuza Jędrzejewska, Kasia Skorupska, Krystian Owczarz oraz Jędrek Paszkowski.Zawody okazały się wspaniałym sposobem na aktywne spędzenie niedzielnego przedpołudnia,dziewczny po zaciętych pojedynkach zajęły odpowiednio:

1m. AJędrzejewska

2m. K.Skorupska

3m. Z.Jędrzejewska

w kategorii chłopców J.Paszkowski był trzeci , 4m. zajął K.Owczarz.

Podziękowania kieruję do Rodziców zawodników którzy zapewnili bezpieczny transport oraz doping podczas zawodów swoim pociechom.Ta strona może zawierać podstawowe informacje na temat Twojej szkoły. Można je zmienić w każdej chwili. Opis sposobu dokonywania zmian znajduje się tutaj: http://help.edupage.org/