• Bieg Tropem Wilczym

• 5 marca 2023 roku w Kaczkowie odbyła się IX edycja Biegu Tropem Wilczym. W tym roku naszą szkołę reprezentowali: Lena Raburska, Antoni Dopierała, Patryk Pietrzak, Mikołaj Mróz, Nadia Raburska, Aleksandra Sikorska i Jakub Gorwa oraz nauczycielki: Hanna Dopierała i Luiza Kowalczyk - Kierzek. Gratulacje dla uczestników!

• RYMcerze

• Uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w Ogólnopolski Projekcie Profilaktyczny „Nie zmarnuj swojego życia” z udziałem RYMcerzy - Bęsio i Dj Yonas.  To była ważna lekcja pokory, ale przede wszystkim tego, że życie jest wartościowsze bez używek. Twórcy RYMcerzy podzielili się historiami o tym, jak udało im się zerwać z nałogami. Przedstawione w spotkaniu doświadczenia, wartości  były przekazane językiem dostosowanym do odbiorców. Spotkanie projektowe zostało wspaniale odebrane przez młodzież, którzy bardzo zaangażowała się w projekt. Prowadzący spotkanie wykazali się niezwykłą rzetelnością i zrozumieniem młodzieży.