• Komunikat Dyrektora Szkoły

• Szanowni Rodzice Uczniów

Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu

1 września 2022 r. rozpoczynamy kolejny rok szkolny. Organizacyjnie będzie to dla naszej szkoły trudny czas związany z modernizacją i rozbudową budynku nr I.  Duża część terenu wokół szkoły będzie placem budowy. W związku z tym wprowadzonych zostanie wiele zmian i ograniczeń. Nie będzie możliwości korzystania z parkingu przy sali gimnastycznej. Także na początku września nie będzie możliwości pozostawiania przez uczniów rowerów na terenie szkoły.  Świetlica szkolna na ten rok została przeniesiona do budynku nr II i będzie znajdować się na parterze. Wejście do budynku nr I będzie możliwe tylko z przodu od ulicy, wyznaczonym przejściem. Dodatkowe informacje związane z organizacją pracy szkoły w tym budynku będą podawane na bieżąco zarówno uczniom jak i rodzicom.  Proszę o wyrozumiałość oraz zachowanie szczególnej ostrożności i bezpieczeństwa.

Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego.

Świetlica  czynna od 6.50.

Przywóz uczniów autobusem zaczynamy od Nowej Wsi o godz. 7.05. Kierunek Tworzanice około godz. 7.25.

Godz. 8.00 Msza Święta w Kościele Parafialnym w Dąbczu. Proszę rodziców o niezajmowanie miejsc w ławkach – zostawmy je dla dzieci. Rodziców i uczniów klas I zapraszam na chór.

Po mszy poszczególne klasy udają się ze swoimi wychowawcami na spotkanie do klas, nie będzie uroczystego rozpoczęcia apelem.

Rozwóz autobusowy około godz. 10.00

Proszę, aby do szkoły na rozpoczęcie roku szkolnego nie przychodzili rodzice uczniów z klas II – VIII.

mgr Wojciech Jędrzejczak

• Komunikat Dyrektora Szkoły

• Szanowni Rodzice uczniów klas I rozpoczynających naukę w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu.

Spotkanie organizacyjne związane z rozpoczęciem roku szkolnego odbędzie się 30 sierpnia 2022 r. o godz. 17.00 w budynku nr I ( parterowy).

W związku z rozpoczętymi robotami budowlano /modernizacyjnymi wejście do budynku jest tylko z przodu od ulicy. Jednocześnie informuję, że parking za budynkiem szkolnym będzie już w tym momencie wyłączony z użytkowania. Proszę samochody zostawiać na parkingu przy kościele lub na łączce za remizą OSP. ( Pamiętajmy, by nie blokować wyjazdów z remizy).

Wojciech Jędrzejczak